Уест Хем и Астън Вила завършиха наравно 1:1 в мач от 29-ия кръг на английското първенство по футбол, с което двата отбора запазиха местата си в класирането. "Чуковете" са седми с 44 точки, а бирмингамци са четвърти с 56 и три повече от Тотнъм.

Getty/Gulliver images
16 снимки

Уест Хем поведе в 29-ата минута. Владимир Куфал получи топката отдясно и центрира в наказателното поле, а Михаил Антонио я достигна с плонж и се разписа с глава за 1:0. Той стигна до още един гол в 49-ата минута, но попадението бе отменено заради игра с ръка на Антонио.

Така се стигна до 79-ата минута, когато Астън Вила изравни. Муса Диаби получи топката в наказателното поле и подаде по трева към дузпата, а Николо Дзаниоло я вкара във вратата на "чуковете" за крайното 1:1.