Астън Вила продължава борбата в турнира за Купата на Лигата, след като в среща от първия кръг победи играещият в Лига 2 тим на Йеовил Таун с минималното 1:0. Победното попадение дойде в 77-ата минута на двубоя, когато точен беше Хурикейн. Йеовил пропусна дузпа, а техен гол през първата част не беше зачетен от съдията.

Йеовил направи куп ситуации през първата част, но голове не паднаха, след като съдията отмени попадение на Джайесими. В 35-ата минута Фишер стреля добре, а Туанзебе от голлинията изби кълбото.

Гари Уорън игра с ръка в наказателното поле на Йеовил в 51-ата минута, но съдията не отсъди дузпа. В 59-ата минута на срещата Йеовил получи дузпа, но от бялата точка Алекс Фишер не сполучи. В 64-ата минута Джак Грилиш нацели напречната греда. Все пак Вила реализира попадение в 77-ата минута, което се оказа победно, а негов автор беше Хурикейн, който беше на точното място и вкара топката в мрежата.

В крайна сметка Вила спечели, независимо от създадените шансове за Йеовил.